«Це більше політичне рішення самого Олексія Гончарука» — представниця Ради прокоментувала заяву про відставку Гончарука (Відео)

Фото з вільних джерел

Фото з вільних джерел

Представниця Кабінету міністрів у Верховній Раді України Олена Шуляк прокоментувала заяву про відставку прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

«Це більше політичне рішення самого Олексія Гончарука — подати заяву про свою відставку саме до Володимира Зеленського», — сказала вона.

Шуляк також наголосила, що «Гончарук як і інші член уряду, є командою, яка є частиною великої команди президента і вся робота уряду, вона була спрямована на те, щоб виконувати по-перше програму президента, з якою він йшов на вибори».

«Для того, щоб зняти всі питання, які стосуються довіри і поваги до президента, у зв’язку з цією інформаційною атакою з відомими плівками, політично Олексій прийняв таке сильне командне рішення. Ми не вбачаємо у цій ситуації чогось сумнівного чи неправильного. Олексій Гончарук вирішив поступити саме таким чином», — додала вона.

Також вона розповіла, що прем’єр подав заяву на Банкову, а не до парламенту тому, що “вважає себе частиною президентської команди”.

“Я не думаю, що почалося з питання щодо зарплат. Саме плівки каталізатор. Це така велика інформаційна атака. Ми всі розуміємо, чому це відбувається, яким колам не вигідно те, що робить Уряд, і які корупційні схеми ліквідуються”, — відповіла нардеп журналістам і додала, що не знає, чи буде сьогодні Гончарук на годині запитань до Уряду.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook