Три райони Тернопілля вже познайомилися із керівниками адміністрацій

64Голова Тернопільської обладміністрації Олег Сиротюк уже представив активам Бережанщини, Козівщини та Бучаччини новопризначених голів райадміністрацій.

Читайте також. П’ять голів райадміністрацій уже призначили на Тернопіллі

Йдеться про  Василя Калинюка (креатура нардепа-мажоритарника від БЮТ Володимира Бойка — прим.), Василя Вонсяка (фаворит голови фракції «Свободи» в облраді Марії Чашки) та Олександра Лазарчука (голова Козівської райорганізації ВО “Свобода”).

Нагадаємо, за партійною квотою по два райони вже отримали представники ВО “Батьківщина” і “Свобода», один – «УДАР» (Борис Шипітко).

Читайте також. В.о Президента призначив 32 голів РДА (Список)

Представляючи нового керівника Бережанського району голова обладміністрації, як повідомив сайт ОДА 8 квітня, наголосив: «Революція Гідності дала нам усім шанс на оновлення нашої країни. Україна заплатила надзвичайно високу ціну за те, щоб Гідність була першою із чеснот кандидата на будь-яку посаду в Україні. Тому сьогодні діяльність голови РДА повинна бути відкритою та доступною для людей, для інститутів громадянського суспільства. Повинна бути консолідована позиція та співпраця між райдержадміністрацією, районною, міською та сільськими радами задля спільної роботи над вирішенням проблемних питань Бережанського краю».

Читайте також. Другою людиною у Міндоходах на Тернопіллі став випускник ТНЕУ

Вітаючи Олександра Лазарчука, керівник області висловив надію на ефективність і наполегливість у роботі районної влади над реалізацією процесу реформ та покращенням добробуту козівчан, побажав успіхів. Натомість при представленні Василя Вонсяка «губернатор» зазначив, що діяльність влади повинна бути відкритою та доступною для людей, для інститутів громадянського суспільства.

- Районна влада першочергово повинна забезпечити співпрацю між виконавчою владою і представницькою, громадами інших територіальних одиниць задля спільної вирішення проблемних питань Бучаччини. Голова райадміністрації має почути кожну територіальну громаду, їхні болі, їхні проблеми, і прикласти максимум зусиль для того, щоб відновити довіру до влади  та до звичайних людей Бучацького району, — сказав Олег Сиротюк.

Довідково. Виконуючий обов’язки Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов підписав розпорядження про призначення цих керівників райадміністрацій Тернопільської області 4 квітня 2014 року.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook