Три поради “Свободі”, комуністам і Партії регіонів

Гнат Тарківський - політичний оглядач.

Гнат Тарківський — політичний оглядач

Вирішив дати три практичні поради «Свободі», КПУ та Партії регіонів у світлі шкандалю навколо Ірини Фаріон.

Брехун — це не той, хто комуніст. А той, хто, коли стало відомо, що він комуніст, продовжує наполягати, що він не брехун.

Україна переживає один політичний шкандаль за іншим. Не встигли розібратися зі штрафами за порушення ПДР народного депутата від УДАРу, Ярослава Гінки, як прийшло офіційне підтвердження “комуністичного минулого” активістки, комсомолки та за сумісництвом члена політради ВО “Свобода” Ірини Фаріон. Очевидно, таких потрясінь українська політика не знала давно. Виникає риторичне запитання: “Що робити?”. Особливо актуальне воно для головних учасників “комуністів” та власне “свободівців”, хоча опосередковано зачіпає інтереси і “регіоналів”.

Замість передмови

Лідери “Свободи” діяли, у стилі їхніх політичних “візаві”, комуністів. Спочатку все заперечували, а потім сказали, що “нічого страшного”. Ну і що, що комуністка, зате скільки доробого зробила для неньки-України. Олег Тягнибок у своєму блозі під красномовною назвою “Тепер вибіркова люстрація?”  навіть порівняв Ірину Дмитрівну навіть з Ангелою Меркель. Єдина різниця, що Ірина Дмитрівна “вступала у партію” наприкінці 80-х, коли у Львові активно діяв Рух, існувала “Варта Руху” та багато інших цілком демократичних організацій, зокрема і тих, з яких потім виникла попередниця ВО “Свобода”. Не було тоді вже нагальної потреби вступати у компартію. Було зрозуміло, що “радянському режиму” скоро прийде гаплик. Вступали у партію тоді тільки дійсно ідейні комуністи. Інші демонстративно виходили.

Проведіть люстрацію

Тепер власне порада для ВО “Свободи”, партії одним з головних завдань якої було усунути від влади “кучмістів”, “комуністів” та “кедебістів”. Почніть з себе і проведіть публічну “люстрацію”. Наприклад так повелися “регіонали”, коли депутат Роман Ландик влаштував бійку у нічному клубі. Його оперативно виключили з Партії регіонів, бо порочив “чесне ім’я” партії. Напевно так само публічно мала б провести люстрацію і ВО “Свобода”.

Чисто практична порада Симоненкові

З оприлюднених документів видно, що Ірина Дмитрівна Фаріон вступала до компартії, проте не писала заяви про вихід з партії. Відтак головний український націоналіст має повне право вимагати сплати членських внесків від Фаріон за останні 20 років. Думаю вийде непогана сума, котра допоможе боротися за права трудящих.

І нарешті — порада Партії регіонів

Скористайтеся методами “Свободи”. Коли голова фракції Олександр Єфремов та інші “регіонали” спробували виступати російською, то свободівці хором скандували: “Українська!” — і допомогли усім регіоналам добру справу. Тепер вони намагаються виступати хоч і ламаною, проте українською мовою. Зробіть те саме. Коли на трибуні з’являтиметься депутат-свободівець, особливо, якщо це буде Ірина Фаріон скандуйте хором: “Люстрація!”. Так ви допоможете колегам також зробити добру справу, виконати свою програму.

Спеціально для ІА «7 Днів Україна»

 

 

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook