Трьох міліціонерів на Тернопіллі звільнили за порушення присяги (Відео)

PA200003-nБлизько 200 працівників міліції Тернопільщини нині виконують бойові завдання у зоні антитерористичної операції.

Жоден правоохоронець не загинув. Є лише семеро травмованих. У шести із них — контузія, один проходить адаптацію в лікарні з подальшим лікуванням у санаторії «Медобори». Натомість трьох працівників, які категорично відмовилися їхати в зону АТО, звільнили, повідомив під час прес-конференції начальник обласної міліції Василь Облещук.

Читайте також. Скаржитися на порушення під час виборів тернополяни можуть в облраду (Відео)

Загалом на сході України побували вже майже півтисячі правоохоронців із Тернопільської області. Водночас тернопільська міліція має проблеми із комплектуванням дільничними міліціонерами, не вистачає бійців у патрульно-постовій службі. Попри це, зі своїми обов’язками у Тернопільській області міліціонери справляються добре.

Успіхами своїх підлеглих похвалився начальник обласного управління внутрішніх справ Василь Облещук. Хоча вказав, що трьох працівників довелося звільнити через те, що вони відмовлялися виконувати обов’язки, на які погодилися, даючи присягу.

Читайте також. Теребовлянщина: Тетянці, яку 19 годин шукали у лісі, правоохоронці подарували теплі чобітки (Фото, Відео)

Василь Облещук нагадав, що за наказом міністра Арсена Авакова кожен працівник міліції має пройти зону АТО. І це обов’язок кожного правоохоронця, який давав присягу на вірність Україні. Втім, є випадки, коли міліціонери відмовляються йти служити в АТО, хоча не мають на це жодних причин.

- Таких ми звільняємо за дискредитацію, — каже він. — Звільнили трьох таких працівників. Адже держава їх вивчила, дала їм звання, і зрештою вони давали присягу…

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook