«Треба бути повним ідіотом», — так званий «глава ДНР» публічно відмовився від своїх заяв, які робив три роки поспіль (Відео)

Захарченко з рукою КПОлександр Захарченко публічно спростував те, що постійно казав впродовж трьох останніх років поспіль, — він уже не хоче воювати з Україною.

Очільник бойовиків уже не погрожує «йти на Київ», а закликає бойовиків «терпіти і чекати». Таку заяву «глава ДНР» зробив публічно 22 січня, відповідаючи на запитання з натовпу «коли закінчиться війна?». Відео заяви розповсюдили російські ЗМІ і так зване «Міністерство інформації ДНР«.

Якщо раніше Захарченко в своєму безпідставному маренні заявляв, що бойовики начебто готові захопити багато українських міст, аби їх «визволити», то тепер він заявляє протилежне.

Читайте також: Ватажок бойовиків Захарченко заявив, що хоче захопити ще три міста Донбасу

«Якщо ціна питання – війна, тоді треба бути повним ідіотом», — дослівно сказав Захарченко, зазначивши, що «якщо є можливість вирішити питання мирним шляхом, то це правильно і ради цього варто боротись і чекати». При цьому Захарченко відповів, що війна на Донбасі закінчиться «не завтра».

Читайте також: Терорист Захарченко знов пригрозив штурмувати Київ, «як сказав Путін» (Відео)

Виходячи з цієї «логіки» Захарченка, до цього «глава ДНР», вочевидь, був «повним ідіотом», оскільки всі три попередні роки заявляв, що буде відвойовувати Маріуполь, Слов’янськ, інші міста України аж до Києва, Львова і «дійде» зі своїми бойовиками мало не до Лондона.

Читайте також: Ватажок бойовиків Захарченко замахнувся на… Великобританію (Відео)

Обережно! На відео сепаратистська пропаганда і «логіка» Захарченка.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook