Традиційний шаховий турнір серед дітей пройшов у місті на Тернопільщині: названо переможців (Фото)

фото: сторінка Фейсбук Шахово-Шашковий клуб "Королівська Фортеця"

фото: сторінка Фейсбук Шахово-Шашковий клуб «Королівська Фортеця»

До Дня захисту дітей юні шахісти із міста Борщева, що на Тернопільщині,  помірялись силами у турнірі, організованому місцевим шаховим клубом «Королівська фортеця» за підтримки Борщівської міської ради.

Боротьба за перемогу була серйозною: хлопчики і дівчатка різної вікової категорії у двох вікових групах достойно виборювали кожне своє очко, таке необхідне для перемоги, інформує сторінка Фейсбук Шахово-Шашковий клуб «Королівська Фортеця».

Кожен учасник мав зіграти 5 турів за швейцарською системою, маючи по 15 хвилин до закінчення партії.

Хлопці та дівчата завзято змагались за перемогу, демонструючи цікаву і результативну гру, дотримуючись при цьому усіх правил гри та культури суперницької поведінки.

В результаті в турнірі А (серед дітей 2003-2009 року народження) переможцями стали:

серед юнаків І місце – Сакундяк Максим, ІІ – Багрій Максим, ІІІ – Півторак Вадим, серед дівчат І місце – Лис Каміла, ІІ – Василишин Тетяна. В турнірі В (серед дітей 2010 р.н. і молодших) перемогу здобули: серед юнаків І місце – Сакундяк Дмитро, ІІ – Дякун Тарас, ІІІ – Крупа Артем, серед дівчат І місце – Скорохід Діана, ІІ – Масуляк Юлія.

Переможці за результативну гру отримали кубки, медалі, грамоти та корисні подарунки від міської ради.

Призери нагороджені медалями та грамотами. Усі учасники, що не потрапили до числа призерів, отримали грамоти за активну участь та волю до перемоги, а також пам’ятні медалі учасників змагання.

 


 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook