Топ-9 фактів про Різдво, які ви не знали

christmasВистоявши довжелезну чергу в магазині за індичкою, ви приходите додому та виявляєте, що кіт з’їв половину святкової мішури, та взагалі ви забули купити мандарини. А ви коли-небудь замислювалися про те, як виникли різдвяні традиції: всі ці поцілунки під омелою та шкарпетки, повні цукерок? Ось дев’ять святкових фактів, які допоможуть вам налаштуватися на Різдво.

1. Швидкий Санта

Вчені з США підрахували, що Санті довелося б відвідувати 822 будинки в секунду, щоб устигнути роздати всі подарунки напередодні Різдва. А подорожувати він повинен зі швидкістю 1046 км в секунду.

2. Пиріжки з начинкою

Зараз майже всі пиріжки вегетаріанські, а в Вікторіанську епоху їх готували з начинкою з яловичини з додаванням прянощів.

3. Мандарини

Традиція наповнювати шкарпетки мандаринами виникла в XII столітті у Франції. Тоді монашки залишали шкарпетки, наповнені горіхами, мандаринами та іншими фруктами біля будинків бідних людей.

4. Різдвяні пісні

Різдвяні пісні не співали в церквах до тих пір, поки їх у XIII столітті не почув католицький святий Франциск Ассизький.

5. Ангели, що співають

У Біблії немає ні слова про те, що ангели вміють співати.

6. Найвище дерево

Найвищим у світі визнано різдвяне дерево висотою 67 м, яке було встановлене у торговому центрі Вашингтона у 1950 році.

7. Пісня Jingle Bells

Пісня Jingle Bells, складена James Pierpont у 1857 році, спочатку називалася One Horse Open Sleigh і була написана до Дня подяки.

8. Різдвяні листівки

Перші комерційні листівки замовив на Різдво в 1843 році лондонський чиновник сер Генрі Коул (Sir Henry Cole). Одна з цих раритетних листівок із зображенням сім’ї, яка п’є вино, була продана у минулому році за £ 8469.

9. Імена Санти

У Санти багато імен. Наприклад, Крісс Крінгл (Kriss Kringle) у Німеччині, Ле Бефана (Le Befana) в Італії, Пер Ноель (Pere Noel) у Франції та Дід Мороз у Росії.

Джерело: theUK.one

 


 

 

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook