ТОП-7 найяскравіших арт-акцій проти насильства в Україні

insider_20Події останніх місяців надихнули українських митців та активістів на креативні акції протесту, повідомляє Еспресо.TV.

Більше двох місяців в Україні тривають протести. За цей час українці провели чимало яскравий акцій, спрямованих проти насильства, яке відбувається в країні протягом останнього часу.

Пропонуємо вам добірку найбільш яскравих арт-акцій та об’єктів, які закликали владу принити агресію проти українців.

Читайте також. Персонажі революції в картинках (Фото)

- «Ніхто не забутий, ніщо не забуте»

Аби привернути увагу влади та європейців до останніх подій в Україні, вчора сотні киян стали навколішки під час флеш-мобу, щоб висловити власну незгоду з діями влади під час протестів.

- Мішені для «Беркуту»

Київський вуличний художник Єжи Коноп’є зобразив мішені для стрільби у вигляді журналіста, працівника медслужби та активіста Майдану. Адже незважаючи на розпізнавальні знаки у вигляді яскравих жилетів, журналісти та медики, які є нейстральною стороною протистоянь, страждають від рук силовиків.

- Яскраво-патріотичні малюнки від Леоніда Сторожука

Харківський художник зобразив події українських протестів, акцентувавши увагу на небезпеці дій силовиків для журналістів та мітингувальників.

- Чорно-білий портрет трьох загиблих активістів

Художник з Черкас Пал Вааккарен зобразив на спільному портреті активістів Сергія Нігояна, Михайла Жіздневського та Юрія Вербицького, які загинули під час сутичок з силовиками на вул. Грушевського у Києві. Таким чином він хотів вшанувати пам’ять загиблих та привернути увагу до сумних подій.

- Піаніно перед кордоном силовиків на вул. Лютеранській

Музичний інструмент, пофарбований у кольори українського прапору, виставили перед щільною колоною силовиків, які охороняли Адміністрацію президента.

«У відповідь на агресію та зло ми будемо відповідати добром. З іще більшим завзяттям, ще більш палко та самовіддано», — говорили активісти.

Цікаво, що піаніно, на якому грають активісти, також знаходиться в приміщенні КМДА,

- Дівчата на сторожі мирного протесту

Українські дівчата звернулись до «Беркуту» на вул. Банковій із закликом не бити людей. Перед силовиками, які охороняли Адміністрацію президента, вони виклали із квітів серце і слова “Не бий! Кохай та захищай!”

- Стіна плачу та баротьби

На території Майдану мітингувальники виклали рядами дощечки з назвами населених пунктів, мешканці яких беруть участь у протестах. Арт-об’єкт отримав назву Стіни плачу та боротьби.

- Портрети євромайданівців на львівських парканах

Паркани на розі вулиць Вірменської та Краківської на Площі Ринок у Львові прикрасили портретами активістів Євромайдану. Мета проекту — перетворити особисті ідентичності у твори мистецтва.

- Роботи ініціативи «Страйкплакат»

Плакати закликають припинити насильство, а деякі з них присвячено «тітушкам» та президенту Віктору Януковичу.

- Каструльний протест

22 січня, у День Соборності та Свободи, активісти проводили акцію на знак протесту проти брехні, хабарництва і порушення прав людини. Для участі у ній потрібно було побарабанити в каструлю у відповідний час.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook