ТОП-7 найпопулярніших «читалок» зими в Україні

NOOK-simple-reader-02sПопулярний сервіс вибору товарів і пропозицій українських інтернет-магазинів hotline.ua назвав 7 найбільш популярних електронних книг в Україні.

Для складання рейтингу фахівці проекту підрахували переходи на сторінки інтернет-магазинів для понад 100 позицій з рубрики «Електронні книги», де представлені всі доступні на українському ринку продукти, і визначили найбільш затребувані товари з урахуванням усіх наявних конфігурацій.

Читайте також. Визначили ТОП-7 найкращих автомобілів 2013 року

 

Сьоме місце. Amazon Kindle Paperwhite

digitaltrends.com

Позаторішня модель злегка поступається оновлених моделей в плані функціональності, але компенсують це більш привабливим цінником.

Шосте місце. Amazon Kindle 4

amazon.co.uk

Ще одна модель 2012 року досі цікавить покупців своєю ціною і якістю.

П’яте місце. Nook The Simple Touch Reader with GlowLigh

laptopmag.com

Для любителів читання перед сном Barnes & Noble випускають шестидюймовую модифікацію популярної читалки Nook з вбудованою підсвічуванням.

Четверте місце. Pocketbook Touch Lux

the-digital-reader.com

Недешева модель від Pocketbook популярною з-за роботи з усіма форматами електронних книг.

Третє місце. Amazon Kindle Paperwhite (2013)

theverge.com

Флагманський рідер американської компанії злетів з дев’ятого місця на третє, незважаючи на досить високу для даного сегмента вартість. Це просто ідеальний вибір для вимогливого читача, який гідно зможе оцінити новий екран E Ink Carta з роздільною здатністю 1024 на 768 точок, яскраве рівномірне підсвічування і цілий ряд фірмових функцій, які роблять процес читання більш комфортним.

Друге місце. Amazon Kindle 5

reviews.cnet.co.uk

Читалка від Amazon як і раніше залишається одним з найпопулярніших бюджетних рідерів, однак у цей раз він опустився на сходинку нижче, так як не зміг запропонувати потенційному покупцеві таку низьку ціну, як основний конкурент.

Перше місце. Barnes & Noble Nook The Simple Touch Reader

3dnews.ru

Після тривалого періоду домінування рідерів Amazon на перше місце рейтингу нарешті-то піднялося пристрій від іншого виробника. Новим лідером став вічний «номер два» Barnes & Noble Nook The Simple Touch Reader, який у період новорічних розпродажів підкорив серця українських онлайн-покупців збалансованим набором характеристик і вражаюче низькою ціною від 599 грн.

Barnes & Noble Nook The Simple Touch Reader був анонсований ще в далекому 2011 р., проте з тих пір не втратив своєї актуальності. Як і абсолютна більшість сучасних моделей середнього рівня цей рідер оснащений якісним 6-дюймовим екраном E Ink Pearl c інфрачервоним сенсорним модулем. Пристрій підтримує карти пам’яті MicroSD, має апаратні кнопки для перегортання і працює під управлінням Android OS, завдяки чому користувачі можуть встановлювати альтернативні прошивки з додатковою функціональністю.

А ось як виглядає ТОП-20 найпопулярніших читалок в Україні:

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook