ТОП-7 країн світу з сильною медициною

med_4_600x385Навіть самі здорові люди часом потрапляють у непередбачувані ситуації, коли від якості медицини залежить їх життя.

Якщо країна в змозі запропонувати комбінацію чудових громадських і приватних медичних послуг і сервісів, то вона заслуговує на місце в цьому списку. При складанні рейтингу враховувалися тривалість життя, вартість охорони здоров’я, а також безліч інших факторів, що формують загальний показник ефективності.

1. Швеція

Крім чистого свіжого повітря, Швеція також одна з країн, яка пропонує своїм громадянам прекрасне здоров’я. Система фінансується урядом, покриваючи 97% медичних витрат, в той час як людина піклується про 3%, які залишилися. І хоча догляд за зубами не фінансується державною системою охорони здоров’я, проте він абсолютно безкоштовний для дітей у віці від 0 до 19 років.

2. Швейцарія

Будучи однією з найкрасивіших країн у світі, Швейцарія також має найвищий рівень тривалості життя з 2012 року: 80,5 років для чоловіків і 85 років для жінок. Це, безсумнівно, є частковою заслугою системи охорони здоров’я країни. Медичні послуги здебільшого покриваються урядом, але частково і громадянами шляхом особистого медичного страхування. Всі громадяни Швейцарії зобов’язані отримувати медичні поліси.

3. Південна Корея

Ви могли про це не знати, але Південна Корея славиться одним з найкращих медичних систем в світі. Головна проблема, якою займається південнокорейський уряд, — це забруднення навколишнього середовища, яке призводить до збільшення хвороб місцевих жителів. Щоб поліпшити ситуацію, була введена єдина система охорони здоров’я, що надає рівні та справедливі переваги медичного догляду для 100% південнокорейських громадян.

Читайте також. Східні рецепти здоров’я та довголіття

4. Австралія

Чудова погода і спокійний спосіб життя роблять Австралію однією з кращих країн для життя, але ще однією з причин є дуже ефективна система охорони здоров’я з універсальною медичною системою. Федеральний уряд компенсує приблизно 75% медичних рахунків громадян, в той час як 25% фінансується приватним медичним страхуванням. В той час, як стоматологія, оптометрія та збір за послуги швидкої допомоги не покриваються урядом, фінансово незабезпечені громадяни можуть користуватися цими послугами завдяки субсидіям.

5. Італія

Італія може запропонувати кращу медицину в світі. У країні діє змішана суспільно-приватна система охорони здоров’я. З середньою тривалістю життя в 82 роки, всі операції в Італії безкоштовні як в громадських, так і в приватних лікарнях. Невідкладна медична допомога абсолютно безкоштовна для всіх жителів, навіть для тих, які нелегально проживають на території країни.

6. Іспанія

Крім чудової державної системи охорони здоров’я, в Іспанії дуже компетентні лікарі, добре навчені медсестри і топове медичне обладнання. За ліки, що відпускаються за рецептом, платять через спеціальну систему доплати, де мешканці зобов’язані платити за невелику частину придбаних ліків, в той час як більша частина покривається державою.

7. Ізраїль

Оцінювана четвертою в світі з точки зору ефективності, медицина Ізраїлю є фундаментальним правом для громадян країни. Система охорони здоров’я Ізраїлю універсальна, і вимагає від усіх громадян наявності медичної страховки. Система регулюється державою і є однією з найбільш технологічно просунутих в світі, з сучасним обладнанням і добре навченими лікарями та медсестрами. Ізраїль дуже швидко стає популярним напрямком для медичних туристів.

Джерело: Еконет

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook