Тонни золота і діаманти: з’явився чіткий слід, де в Україні слід шукати скарби Нестора Махна (Відео)

ф1Скарби Нестора Махна, найпевніше, знаходяться в Україні.

Як з’ясували журналісти «Фактів тижня«, скарби Махна — це не історична легенда, вони, найвірогідніше, існують, і, найімовірніше, досі лежать у своєму сховку в Україні.

За даними істориків, анархіст Махно, грабуючи банки та будинки багатіїв, збирав добра на колосальні суми.

Лише з банків, каже науковий співробітник музею у Гуляйполі Юрій Міщенко, махновці винесли золотих царських монет по номіналу на 6-7 мільйонів рублів, в перерахунку на вагу — це майже 7 тонн золота.

Не все батько Махно витратив на закупівлю зброї, частину закопав.

Більшовики перерили все у Гуляйполі, та жодних скарбів не знайшли. В еміграцію Махно, всупереч історичним легендам, приїхав лише з однією валізою і жив у Парижі з родиною в одній кімнатці у бідності, відтак хворим був змушений працювати, аби заробити на життя.

Батько Махно відправляв в Україну довірену особу, але більшовики допитами змусили сказати, де заховані скарби, за якими надіслав емісара Махно. Той вказав конкретно, і частину скарбу таки знайшли у вказаних місцях, а емісара розстріляли.

За документами НКВС, з яких тільки недавно зняли гриф «таємно», Нестор Махно завжди мріяв повернутись в Україну, стверджує дослідник Олександр Скрипник.

Зробити це йому так і не судилось. Однак коли французькі газети написали про будівництво ДніпроГЕСу, у Махна сталась мало не істерика аж до серцевого нападу.

Вочевидь, такою реакцією, як виглядає, Махно і видав місце, де сховав скарби. Письмових згадок або карт із позначками місць, де заховане золото, Нестор Махно не залишив, або вони поки невідомі.

Більше неймовірних подробиць — у сюжеті.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook