Окупований «рускім міром» Донецьк вражає жахливою правдою: «місто схоже на мерця»

ф1«Рускій мір», який прийшов Донбас, перетворив цю окупованану частину української території на регіон, де неможливе повноцінне життя, допоки бойовики звідти не підуть.

Про такий стан окупованого «ДНР» Донецька пишуть у мережі користувачі. Вони зазначають, що багато мешканців окупованого міста виїздить з нього назавжди і зараз.

«Мені подруга, яка приїхала в гості в Донецьк, сказала, що місто схоже на мерця. Жахлива правда», — визнає один із дописувачів в мережі.

Інший пише, що виїздить з окупованого «рускім міром» міста назавжди: «Їду з Донецька зі щемливим відчуттям. Як від’їжджаєш від близького родича, який перебуває у складному і практично безвихідному стані, коли розумієш, що нічим не можеш допомогти… Можеш залишитись, але це не допоможе і ситуацію не змінить, просто ти станеш таким самим».

У коментарях до повідомлення користувачі зазначають, що окупований Донбас давно перетворився на привида.

«Я про це писав ще роки три тому. Причому не просто на мерця, а на підготованого до похорону — поголеного, причесаного, підфарбованого, наче як просто спить. Але ближче подивишся і одразу видно — труп», — написав trew.

Українські патріоти-користувачі мережі у коментарях нагадують, що «рускій мір» на Донбас прийшов не сам — його кликали ті, хто зараз від нього тікають, як від трупа.

«Нагидити в своїй квартирі і безкінечно обурюватись в соцмережах, чому лайном смердить», — характеризує поведінку сепаратистів, які тепер тікають з окупованого Донбасу дописувач Яблонька.

«Що ручки зробили — хай ротик їсть!!!» — пише hochu#domoy.

«Жаль… Треба, щоб усі там і залишалася, разом з містечками-примарами, усі «прелЄсті» так і залишилися б з ними… захотіли — пожинайте плоди своїх волань», — пише Украіночка‏.

ф2ф2

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook