Тіла уже скелетовані: на окупованому Донбасі знайшли людей, які зникли місяць тому (Фото)

ф3Двох хлопців, яких розшукували від 8 жовтня, знайшли мертвими в кар’єрі. Підозрювані у причетності до їх загибелі відомі.

Двох мешканців окупованого «ЛНР» міста Довжанськ (до декомунізації — Свердловськ), які ввечері 8 жовтня вийшли з дому і зникли, досі шукали і знайшли у Вольянівському в кар’єрі під камінням, повідомляють у мережі в групі «Свердловск — ты должен это знать».

Як ідеться в повідомленні, тіла 24-річного Артема Дьяченка та його 23-річного друга Ігоря Алексійчука, з яким вони зникли разом, уже встигли скелетуватись, відтак очевидно, що мертві обоє — давно, вірогідно, майже відразу після зникнення.

ф4ф1

Читайте також: Два постріли в голову — в «ЛНР» знайшли невідомого вбитого

Окрім зниклих, у розшук окупаційна влада «ЛНР» подавала й двох підозрюваних, які «обґрунтовано підозрювались» у причетності до зникнення молодих людей.

ф2

Після того,  як зниклих знайшли мертвими, найвірогідніше, що підозрювані їх убили, а в кар’єр скинули, щоб приховати злочин. Мотив вірогідного вбивства поки невідомий.

Читайте також: На окупованому Донбасі в ящику з-під боєприпасів знайшли людське тіло

Додамо, що на окупованому Донбасі нерідко знаходять тіла убитих бойовиками-бандитами цивільних.

Читайте також: На окупованому Донбасі знайшли скелетоване тіло жінки

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», у кінці жовтня в кар’єрі знайшли скелетоване тіло жінки, яку розшукували з 9 жовтня. Виявилось, що її убив і скинув в кар’єр тіло, щоб приховати вбивство, її чоловік — бойовик так званої «армії ЛНР».

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook