«Ті, хто на Сході України захищає цілісність держави, — також герої», — тернопільські школярі (Відео)

шануванняУкраїнські діти ростуть справжніми патріотами. І це — не просто слова.

В усіх школах Тернополя нині вшановують пам’ять героїв-патріотів України. У школі №23 вечір пам’яті присвятили «Небесній сотні». Як сприймають і чи розуміють значення подій в Україні школярі, яким бачать вирішення ситуації на Сході держави? Про це — у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Збаразький замок: відкрили виставку Ірини Муляр – дівчини, яка не вміла плакати (Фото)

Революція, Майдан, асоціація з ЄС, «Беркут», «тітушки», барикади, анексія і сепаратисти — такими словами за останніх півроку поповнився словниковий запас українських школярів. Від найменших до найстарших — співпереживали, вболівали, допомагали українцям на Майдані, а зараз беруть приклад і з шаною згадують «Небесну сотню».

- Влада не зважала на людей і робила так, як їй потрібно, а не так, як прагнув народ. Я думаю, тому люди вийшли на Майдан, — вважає учениця 9-А класу школи №23 Тернополя Юлія.

Прикладом для патріотично виховання школярів тепер є не лише герої із підручників історії, які жили століття чи десятиліття тому, а й звичайні українці.

Читайте також. Фестиваль вуличної музики у Тернополі: концерти, handmade + революційне піаніно

- Кому, як не «Небесній сотні» віддати ту дань поваги? Їх треба згадувати з молитвою щирою. Всі діти прекрасно розуміють, що означає нині бути героєм-патріотом.  Кожен задумується над тим, що тепер зміг би він дати своїй державі, — вважає вчитель географії, класний керівник 9-А класу школи №23 Тернополя Надія Сташків.

Учні розповідають: ті, хто зараз на Сході України захищає цілісність держави, — також герої, поруч із «Небесною сотнею». Попри юний вік, дев’ятикласники і десятикласники добре орієнтуються в ситуації в державі і мають з цього приводу свої міркування.

Читайте також. Виставка в архіві – посвята Понтифіку, який дуже любив Україну (Фото)

- Я дуже надіюся на те, що після виборів 25 травня, усе почне налагоджуватися.  Дуже хочу, щоби народ Сходу піднявся трошки, бо більша частина з них підтримує Україну, але вони не мають сміливості стати з колін, — кажуть діти.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook