Терористи звозять до Донецька смертоносні ракети

У район на схід від Донецька терористи підвозять боєприпаси до 220-мм РСЗВ 9К57 «Ураган».

Про це на своїй сторінці в Facebook написав Дмитро Тимчук, посилаючись на «Оперативні дані групи «Інформаційний спротив».

За його словами, мережа групи ІС фіксує підвезення боєприпасів до 220-мм РСЗВ 9К57 «Ураган» (фугасні 9М27Ф і касетні типу 9М27К) в район на схід від Донецька: «Судячи з переміщенням транспорту з боєприпасами, в трикутнику Макіївка — Нижня Кринка — Харцизьк можлива наявність позицій РСЗВ «Ураган».

Читайте також: Бойовики обстрілюють околиці Донецька (Відео)

«У районі н.п. Оленівка бойовики готуються зосередити (розгорнути) новий підрозділ, який займе проміжний рубіж між Олександрівкою і Оленівкою. Дві доби поспіль фіксується перекидання в даний район бронетехніки і озброєння. На даний момент перекинуто 9 одиниць ББМ (6 од. БМП -2 і 3 од. БТР -80), а також 3 одиниці 82-мм автоматичних мінометів 2Б9 «Волошка» та 5 од. автомобілів Камаз з живою силою», — написав Тимчук.

За його словами, бойовики продовжують посилювати свої підрозділи, розгорнуті південніше н.п. Попасна аж до н.п. Нижнє Лозове: «У район н.п. Новоолександрівка, Калинове і Санжарівка відзначається перекидання з Стаханова і Алчевська посилених піхотних груп терористів з бронетехнікою (всього за 2-і доби — до 30 одиниць ББМ: в основному МТ-ЛБ і БМП-1,2, а також 11 од. БТР-70,80, 2 од. БПМ-97 «Постріл» та 1 од. ГАЗ -2330 «Тигр».

Читайте також: На околиці Горлівки зараз іде потужний бій (Мапа)

Також Тимчук повідомив, що в районі н.п. Травневе з’явилася група бойовиків (до 50 чол. при 4-5 од. 82-мм мінометів типу 2Б9 «Волошка»), що діє у взаємодії з підрозділами терористів, що оперують в районі н. п. Зайцеве, а в районі Гранітного, північніше Червоного Жовтня, фіксуються ретельно замасковані позиції 120-мм мінометів терористів (5 од.).

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook