Терористи нарощують сили під Горлівкою

26332bbaa9cd81446d933f7bb3a11bdf1427630756В районі Горлівки Донецької обл. спостерігалася концентрація військової техніки бойовиків.

Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив координатор групи «Інформаційний спротив» Костянтин Машовець з посиланням на джерела.

«Що стосується затишшя — наша група отримувала інформацію стосовно району Горлівки про те, що трохи північніше «Хімкомбінату» (де проходить велика дорога) спостерігалася концентрація бойової техніки сепаратистів. Ми так і не встановили, куди вона рушила з Горлівки або в саму Горлівку», — сказав він.

Крім цього, зазначив Машовець, у Групи була інформація інсайдерського характеру від місцевих жителів про те, що кілька баз або місць дислокацій незаконних збройних формувань залишені бойовиками. «Тобто вони погрузилися на транспорт і кудись від’їхали. Можливо, затишшя і пов’язане з цією подією»,- додав експерт.

«Я не поручуся за достовірність цієї інформації. Її треба ще перевіряти, але вона вже неодноразово до нас надходила», — резюмував Машовець.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook