Терор проти народу не можна назвати компромісом — Кличко (Відео)

indexРезультатом переговорів з українською владою і шляхом виходу з політичної кризи в Україні повинне стати повне перезавантаження влади і перерозподіл владних повноважень в державі. Про це сказав журналістам на прес-конференції у Мюнхені лідер «УДАРу» Віталій Кличко, — повідмила ІА «7 Днів-Україна» прес-служба партії.

«Компромісом для виходу з кризи в Україні може бути тільки повне перезавантаження, зміна влади. Тема повернення до Конституції 2004-го року обговорювалася практично на усіх зустрічах, які у мене були на Мюнхенській конференції, — сказав Кличко. — І всі говорили, що це справді може бути одним з ефективних механізмів перезавантаження влади і перерозподілу владних повноважень в державі. Щоб не було так, як сьогодні: коли вся влада сконцентрована в руках однієї людини і тільки від неї залежить чи відійде Україна від того жаху, на межі якого опинилася. Тому хочу сказати: абсолютна влада — це і абсолютна відповідальність», — наголосив Віталій Кличко.

Він підкреслив, що влада тільки говорить про нібито компроміси, на які йде. І це бачить увесь світ.

«Хіба це компроміс, коли Булатова, що тільки вирвався з полону і з-під тортур, намагаються заарештувати в лікарні? Хіба це компроміс, коли залякують, хапають і судять активістів? Хіба це компроміс, коли зникають люди, містами безчинствують тітушки, горять машини? Хіба терор проти народу — це компроміс з ним? Тому ми розуміємо, що ця система, цей режим по-іншому діяти не можуть і не будуть. І тому вони мають піти», — сказав Кличко.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook