Тернополю передадуть 21326,9 тис. грн — компенсацію за пільговиків у приміських потягах

нарадаПро тарифи на проїзд залізничним транспортом йшлося на нараді в Тернопільській ОДА.

Провели її за участі представників Державного територіально — галузевого об’єднання «Львівська залізниця» та представників департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської обласної державної адміністрації, повідомив сайт ОДА.

Читайте також. Тернопіль: штраф за незареєстрованих найманих працівників — 36 540 грн дехто вже сплатив

- Упродовж 2014 року з державного бюджету надійшло субвенції на надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг та на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян до бюджету Тернополя — 21437 тис. гривень, відшкодували за пільгові перевезення залізничним транспортом весь обсяг передбаченої на 2014 рік субвенції в розмірі 2500 тис. грн, — поінформував під час наради директор департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму обладміністрації Василь Ясіновський.

За його словами, обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян на 2015 рік передбачений в сумі 39 641,5 тис. грн.

Читайте також. Заяви про податковий компроміс подали 8 платників Тернопілля

- Постійно діючою робочою групою з питань розрахунків обсягу компенсації витрат за перевезення пільгових категорій громадян автомобільним, залізничним та електротранспортом провели розподіл субвенції на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян, — пояснив він. – Згідно з  ним, до бюджету Тернополя передадуть 23 206,6 тис. грн, у тому числі на пільговий проїзд — 21326,9 тис. грн.

Розподіл бюджетних коштів на здійснення заходів з виконання державних програм соцзахисту між перевізниками, що забезпечують перевезення пільгових категорій громадян, затверджене рішенням Тернопільської міської ради, яка є головним розпорядником цих коштів. Розмір субвенції для ВП «Тернопільська дирекція залізничних перевезень» на 2015 рік становить 1 310,5 тис. грн.

Читайте також. Податку на нерухомість Тернопіль і район мають отримати у 40 разів більше

За підсумками наради прийняли протокольне рішення за результатами додатково наданих ВП “Тернопільська дирекція залізничних перевезень” ДТГО “Львівська залізниця” фінансово-економічних показників продовжити роботу щодо розгляду запропонованих тарифів на пасажирські перевезення залізничним транспортом у приміському сполученні на предмет їх погодження.

Довідково. За 2012 р. профінансували 4097,7 тис. грн при обсязі перевезених пасажирів на суму 8700 тис. грн, за 2013 рік — 1894,7 тис. грн при обсязі 9800 тис. грн, за 2014 рік — 2500 тис. грн при обсязі 9100 тис. грн.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook