Тернополянин Сергій Сірий подарував дітям нову казку (Відео)

cvПоет-пісняр за покликанням і журналіст за фахом тернополянин Сергій Сірий спробував себе в новій якості — казкарстві. І спроби виявилися дуже вдалими.

Чудові казки, які він пише, а згодом сам озвучує й самотужки створює до них відеоряд, залюбки дивляться малюки. Соковита українська мова, приємний, спокійний тембр голосу автора, що читає текст, заворожує. А головне – в казках Сергія Сірого стільки доброти й щирості!

Сергій Сірий — заслужений діяч естрадного мистецтва України, член творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», член Національної спілки журналістів України. Автор двох відомих збірок еротичної поезії «Твоє тіло – наркотик» та «Пожежа тіл». Він — лауреат конкурсу «Коронація слова-2014″ (спеціальна відзнака в номінації «Пісенна лірика для дітей» за текст пісні «Домовик-домовичок»). Рішенням журі Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова-2016″ твір поета-пісняра «Бім і Кеті» визнано переможцем в номінації «Пісенна поезія для дітей» як кращий пісенний твір для дітей молодшого шкільного віку.

Пісня «Я – убитий солдат», яку поет написав у 2014 році в співдружності з тернопільським композитором Сергієм Степанівим, рекомендована Міністерством освіти і науки України для проведення «Уроків мужності» у навчально-освітніх закладах нашої держави.

Пісні на слова Сергія Сірого «Українська родина», «Пісенні Медобори», «Хотинський піснецвіт», «Ліра Гіппократа», створені у співдружності з відомим композитором Леонідом.Попернацьким, стали музичними візитівками однойменних всеукраїнських мистецьких фестивалів. А пісня «Доброго дня» – гімн благодійного фонду «Світ дітей», який є філією міжнародної благодійної організації в Канаді «Chalice», і текст її перекладено на англійську мову.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook