Тернополянин Павло Малютик бореться за звання чемпіона Європи зі змішаних єдиноборств

ммаУ ці дні у місті Дрездені (Німеччина) відбувається Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА. Участь у ньому беруть спортсмени з десятків країн.

Потужно на змаганнях представлена й Україна: національна збірна складається з 10 титулованих спортсменів-чоловіків та жінок. За чемпіонський титул боротимуться мешканці Харкова, Києва, Дніпра, Житомира, Черкас, Запоріжжя, Слов’янська.

Цьогоріч до команди долучився тернополянин Павло Малютик. 20-річний юнак — новоспечений чемпіон України з ММА. Павло — студент юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету. У квітні він завоював «золото» на юніорському чемпіонаті України з ММА. Через кілька місяців хлопець повторив успіх на кубку серед дорослих.

Сьогодні збірна України зі змішаних єдиноборств ММА пройшла у Дрездені процедуру зважування. Вагова категорія Павла Малютика – 84 кг.

— Федерація змішаних єдиноборств ММА у Тернопільській області пишається тим, що на чемпіонаті Європи нині є наш вихованець. Ми тримаємо за нього кулаки та бажаємо блискавичного успіху. Вболівати за земляка ми закликаємо всіх тернополян. Вдумайтеся, Павло Малютик займається лише 1,5 року, а вже відстоює честь України на міжнародних змаганнях, — коментує голова обласної федерації ММА Богдан Юлик.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook