Тернополяни почують чотири історії про мандрівки, які змінюють життя

unnamedДосвідом життя далеко від рідної домівки, своїми пригодами та враженнями поділяться молоді та безстрашні мандрівники у неділю, 8 лютого, у «Бункермузі». Початок — о 14 год.

Поки одні обмежуються тижневою відпусткою на пляжі неподалік готелю у Болгарії, інші ту ж Болгарію відкривають у всій красі протягом кількох місяців через спілкування з її корінними жителями, волонтерство та незабутні подорожі до секретних місць.

Читайте також. Закоханим у старовинні Бережани представлять вісім легенд з історії міста

Міжнародна організація AIESEC запрошує на зустріч «Живі історії про реальні подорожі» усіх, хто прагне змін та розвитку і бажає дізнатися, як вирушити у незабутню подорож.

- Поки одні лінуються вийти з дому на вечірню прогулянку, інші виходять із зони комфорту та їдуть на рік в екзотичну Уганду, — кажуть організатори зустрічі. — Вони не побоялися ризикнути та змінили своє життя назавжди!

Про те, як відкривати нові куточки світу і себе, а також про свою мотивацію, досвід і враження від життя у Гані, Польщі, Уганді та Болгарії розкажуть четверо молодих і безстрашних мандрівників.

Довідково. Реєстрація — http://goo.gl/26PXL1.

Софія Левицька

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook