Тернополяни хочуть зробити бійцям АТО подарунки до Дня святого Миколая (Відео)

МиколайчикСтворити для українських воїнів свято закликають волонтери тернопільського Логістичного центру допомоги бійцям АТО.

У пакунки можна ставити шоколадки, рукавиці, теплі речі, шапки та листи з привітаннями. Докладно — у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Без жодних порушень збирають допомогу для АТО на вул. Збаразькій у Тернополі – МВС перевірило

- Таке прохання до кожного: пара шкарпеток, шоколадка, шапка, будь-що, потрібне хлопцям на передовій. Лист до Дня святого Миколая, до Нового Року, до Різдва, бо ми ж не знаємо, як складуться обставини. Телефонуйте, ми до вас приїдемо чи на підприємство, де ви зорганізуєтесь, чи приносьте до нас. Коли ви прийдете до церкви на святого Миколая, боєць відкриє ваш подарунок і в нього також буде свято. І неважливо, чи це буде в окопі, чи в бліндажі, чи на блокпості, – говорить представник Об’єднання заради громади «Ядро» Тарас Білан.

Тернополяни вже приносять ось миколайчики на Склад №2 допомоги бійцям АТО, що на вул. Академіка Дністрянського, 10 у Тернополі.

Читайте також. «Бійцям вкрай необхідні термобілизна, теплі шкарпетки, рукавиці, шапки», — волонтер з Тернополя (Фото)

- Перші “миколайчики” пішли, ми їх не розпаковуємо. Тобто: що люди принесли, те і буде сюрпризом для бійця на передовій. Єдине прохання: щоб там не було продуктів, що швидко псуються, бо почне пахнути і доведеться викидати, — додає Тарас Білан.

Бійцям на сході зараз також вкрай необхідні теплі речі.

- Теплий одяг – це светри, бо їх завжди можна вдягнути під форму. Так, тепліше хлопцям. Потрібні будь-які теплі речі, навіть підкладки від курток підійдуть, бо підкладку накинув, зверху форма і можна нормально ходити, – радить Тарас Білан.

Довідково. Розвозити подарунки до Дня Святого Миколая бійцям на схід розпочнуть уже з 5 грудня.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook