Тернополянці дали 5 тисяч гривень на лікування чоловіка, постраждалого під час АТО

k1Тернополянка Жанна Мерзлікіна отримала 5 тис. грн із обласного благодійного рахунку.

Нагадаємо, її чоловік – капітан Дмитро Мерзлікін – постраждав під час проведення антитерористичної операції біля Зеленопілля Луганської області.

Читайте також. Тернополяни самі організувалися, аби шити форму, бафи, ремені, бандани для вояків

Рішення про виділення матеріальної допомоги прийняли на засіданні комісії з питань розподілу благодійних коштів  7 серпня.

- Тимчасово виконуючий обов’язки Тернопільського обласного військового комісара полковник Володимир Катинський запропонував виділити кошти із благодійного рахунку громадянці Жанні Мерзлікіній, — повідомив головуючий на засіданні комісії перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак. – Її чоловік – капітан Дмитро Мерзлікін — потрапив під обстріл сепаратистів і отримав важке поранення в голову. Він перебуває у військовому госпіталі у Києві і потребує матеріальної допомоги для продовження лікування.

Цей чоловік стане другим постраждалим під час бойових дій АТО, який отримає кошти із того благодійного рахунку. А військовий комісаріат області має надати інформацію щодо інших осіб, яким необхідно виділити кошти.

Читайте також. Автомайдан із Підволочиська просить допомогти Ярославові Антонюку

Нагадаємо, на попередньому засіданні комісії кошти, що надійшли від юридичних і фізичних осіб на ліквідацію наслідків стихійного лиха, яке сталося на території області у 2008 році, і, як залишкові, перебувають на відкритому благодійному рахунку, вирішили розподілити між постраждали громадянам області у бойових дій АТО. Загальна сума становить 31084,46 гривень.

Довідково. Першим постраждалим, якому виділили допомогу з благодійного рахунку, став мешканець села Клебанівка Підволочиського району Ярослав Антонюк.  Він отримав важке поранення в голову під час проведення спецоперації біля Слов’янська Донецької області.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook