Тернополянам пропонують взяти участь в конкурсі: призи — святкові подарунки та яйця

Великодні візерункиКонкурс «Великодні візерунки» стартував у «Подолянах». Впродовж місяця, тобто до 20 квітня у ТРЦ приймають роботи у номінаціях «Найкраща писанка», «Найкраща великодня композиція» та «Найкращий великодній малюнок».

- Для охочих опанувати старовинне мистецтво писанкарства в холі ТРЦ «Подоляни» 27, 28 березня та 3, 4 квітня о 16 год., відбуватимуться безкоштовні майстер-класи, — повідомила представник відділу маркетингу «Подолян» Ірина Било.

Читайте також. Тернопільські волонтери вже готують пасхальні подарунки для бійців АТО

Волонтери ГО «Молода просвіта» під час таких занять розповідають дітям про історичні та регіональні особливості великодніх традицій. Кожен урок розпочинається з молитви, в процесі створення писанки використовують лише натуральні матеріали – бджолиний віск, яйця, природні барвники.

- Сьогодні як ніколи важливо підтримувати та розвивати українські традиції, щоб кожна маленька дитинка розуміла, що вона є Українцем - носієм української мови та культури. Головне завдання передати дітям нашу багату культурну спадщину і виховати дітей справжніми патріотами. Саме тому ми щорічно організовуємо та проводимо у «Подолянах» і Парад вертепів, і майстер-класи з писанкарства, — каже власник торгово-розважального центру Василь Чубак.

Довідково. Підсумки конкурсу «Великодні візерунки» та нагородження переможців відбудеться 25 квітня о 17 год. у холі ТРЦ «Подоляни». На переможців чекають подарунки від ТРЦ «Подоляни» та незмінного партнера конкурсу ТМ «Добре яйце».

Софія Левицька    

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook