Тернопільським гімназистам порадили вступати у міліцейські виші (Фото)

P1210002-nБути мужніми, сильними і здоровими тернопільські гімназисти вчилися у правоохоронців.

Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області сьогодні, 31 березня.

Читайте також. «Безпека в житті – життя в безпеці-2015»: у конкурсі можуть взяти участь юні тернопільські художники

Діти повинні бачити у міліціонерові помічника і товариша — переконані тернопільські правоохоронці. А створювати такий імідж слід через безпосереднє спілкування. Відтак співробітники обласного управління міліції часто запрошують у гості учнів місцевих шкіл, професійно-технічних училищ, студентів вишів.

На екскурсії в обласному управлінні міліції днями побували школярі з Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка. Діти зізналися, що дуже чекали цього, адже не щодня є можливість завітати у головну будівлю обласної міліції.

Читайте також. Чортківщина: як старшокласники створили світ, у якому хочуть жити (Фото)

Деякими секретами своєї професії поділився із юними гостями Олексій Криворучко. Міліціонер добре знає якими вміннями та навичками повинен володіти правоохоронець, як найкраще підтримувати фізичну форму та сформувати психологічну стійкість до стресових ситуацій, адже є начальником сектору професійної підготовки управління кадрового забезпечення обласного управління міліції.

- Найперше, що хотів донести дітям – це те, що у будь-якій життєвій ситуації потрібно бути обачними  та відповідальними, — розповідає Олексій Криворучко. — У жодному разі не довіряти незнайомцям, не підходити й не розбирати предмети, призначення яких вони достеменно не знають, адже в області досить часто знаходять небезпечні раритети часів війни. Вони повинні засвоїти: потрапив у небезпечну ситуацію – негайно телефонуй у міліцію.

Читайте також. Для тернопільської малечі у школі «Дивосвіт» влаштують кемпінг на кшталт американських (Фото)

Разом із правоохоронцем учні побували у тирі та спортзалі, де саме тренувалися міліціонери, а також дізналися історію правоохоронного відомства краю у музеї. Олексій Криворучко добре знає, аби зацікавити дітей, розповіді недостатньо, тому й влаштував для них справжній інтерактив. Школярі на собі відчули вагу міліцейських засобів захисту, зблизька роздивилися зразки навчальної зброї та навіть позмагалися з міліціонером у силі та спритності.

 

Йдучи на екскурсію в обласне управління міліції, учні хотіли пізнати щось нове та небуденне й їхні сподівання справдилися.

Читайте також. На вільне робоче місце на Тернопіллі у 2014-му претендували 8 безробітних (Фото)

- Ми дуже дякуємо міліціонерам, що відчинили нам свої двері, — ділиться враженнями школярка Вікторія Василик. – Сьогодні ми дізналися дійсно багато цікавого і корисного.

На прощання міліціонер побажав юним гостям рости здоровими та відважними, а тим, хто закінчивши школу, відчує покликання стати на варті законності і порядку, порадив вступати у міліцейські виші.

Софія Левицька   

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook