Тернопільським бізнесменам хочуть допомогти вийти на європейський ринок

KonkursТернополян запрошують взяти участь у міжнародному конкурсі інвестиційних проектів, повідомив сайт ОДА.

Можливість презентації власного проекту для урядових і ділових кіл Польщі отримають 25 фіналістів конкурсу інвестиційних проектів, що стартував 2 березня. Метою конкурсу є сприяння українському бізнесу при виході на європейський ринок.

Читайте також. На конкурс подали 31 ескіз туристичного логотипу Тернопілля (Фото)

Ініціаторами Конкурсу є Міжнародний правовий центр EUCON, Польсько-Українська господарча  палата та Міжнародний аудиторський союз.

Для участі потрібно подати заявку, відповідно до вимог та у терміни, визначені Положенням про Порядок проведення Міжнародного конкурсу інвестиційних проектів. Презентація 25 кращих проектів відбудеться у рамках щорічного Міжнародного форуму «ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ» 14-15 травня 2015 р. у Варшаві. Конкурс завершиться 15 травня. У столиці Польщі оголосять 5  переможців. Для них відкриються додаткові можливості щодо реалізації проектів на території  Республіки Польща.

Довідково. Проект слід надсилати на електронну адресу: [email protected]. Докладну інформацію про Конкурс можна знайти на сайті компанії Міжнародний правовий центр «EUCON»: www.eucon.ua.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook