Тернопільський телеканал ТV4 святкував 28 років від дня народження (Відео, фото)

На святкуванні 28-ї річниці телекомпанії «TV-4», яку колектив відзначав у Карпатах, один із колег-телевізійників розповів про те, що свого часу, коли хтось із знайомих згадував про командну роботу, про те, що там, як у родині, він не розумів, про що розмова — скептично ставився до таких слів. Тепер, коли почав працювати на TV-4, зрозумів…

тв4

Цей командний дух, якого, напевно, не розуміє той, хто ніколи його не відчував, завжди був і тепер є в колективі найпопулярнішої нині на Тернопіллі телекомпанії «TV-4», яка 16 вересня відсвяткувала 28 років від дня свого народження.

Той, хто працює тут чи не з перших років заснування телеканалу, каже, що час збіг, неначе день. А якщо оглянутися на пройдене, то часом дивує — скільки було пережито, скільки встигли зняти сюжетів, з якими чудовими людьми познайомити краян!

А генеральний директор телекомпанії Юлія Винокур наголошує: «Усе, чого ми досягнули — праця нашого чудового колективу, бо кожен, хто в нас працює, талановитий по-своєму. А разом ми — команда».

Колективний дух, який панує тут, можна відчути в кожному сюжеті каналу. А ролик, присвячений 28-й річниці TV-4, який підготувала молодіжна частина колективу, ще раз підтверджує: в стінах телеканалу зібралися не просто журналісти, оператори, телевізійники, це — щирі друзі, які люблять свою роботу й поважають тих, хто з ними поруч.

Цього року працівники TV-4 із чоловіками, дружинами, дітьми, як уже 12 років поспіль, святкували річницю в Карпатах. Із задоволенням згадують, як милувалися природою, піднімалися крутими схилами гір, як купалися у холодній воді водоспаду Гук, а туристи із зацікавленістю спостерігали за веселою молодою компанією.

тв1

— У нас немає «колишніх», — каже Юлія Винокур. — Ми всіх, хто в нас працював, приймаємо в гості з радістю. Ось у Фейсбуці надсилають вітання нам наші колишні колеги з Англії, Франції, Києва… За 28 років незмінне й головне для нас — наші люди, які свого часу були з нами й тепер є. Я — член цієї команди. Коли шукаю, як розв’язати проблему чи вирішити якесь питання, на яке не маю відповіді, раджуся, бо в нашому колективі такого немає: я директор, то сиджу на троні… Є повага і до молодих, і до старших.

У чудовому просторому офісі в центрі Тернополя, де тепер розташована телекомпанія, зібралися небайдужі, талановиті люди, які творчо підходять до кожного завдання, кожної передачі чи невеликого сюжету. На початках студія розташовувалася у віддаленому районі міста — Кутківцях. Спробуй добратися туди: спочатку потрапити на зйомку, потім приїхати й змонтувати, запросити туди гостей… Тепер мають значно комфортніші умови й демонструють цікаві, добротно зроблені сюжети. Але, щоб так сталося, потрібно було багато працювати, виховувати й гуртувати колектив.

— Коли люди приходять на роботу, ми їм кажемо: ви дивіться на нас, як працюємо, як ставимося одне до одного, а ми будемо дивитися на вас не лише як на професіоналів, бо професіоналізм набувається, а як на людей. Адже і вам тут має бути комфортно, і нам з вами в команді також. Бо ж на телебаченні командна робота особливо важлива, адже від настрою оператора чи журналіста може залежати якість сюжету. Нині, на щастя, непорозумінь у колективі немає. Люди хочуть іти на роботу, посміхатися й допомагати одне одному, — каже пані Юлія.

Чудовому колективові телеканалу — згуртованій команді однодумців — натхнення, цікавих сюжетів, оптимізму, добрих друзів!

Тіна Влад.

Відео TV-4

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook