Тернопільський податківець, якого спіймали на хабарі, лише штрафом не відбудеться?

хабар-долари ховає в кишеню костюмаСуд уже виніс рішення у цьому кримінальному провадженні, однак прокуратура його оскаржила: сторона звинувачення вважає, що покарання надто м’яке.

Як повідомили в прокуратурі Тернопільської області, йдеться про податківця, який узяв хабар у 20 тис грн, а за рішенням суду тепер має сплатити за це штраф у 25,5 тис грн.

Прокуратура вимагає кримінального покарання.

У повідомленні прес-служби прокуратури Тернопільської області сказано наступне:

«Прокуратура Тернопільської області оскаржує вирок суду, яким кваліфікацію дій головного ревізора-інспектора однієї з ОДПІзмінено на таку, що передбачає більш м’яке покарання за вчинення корупційного злочину.

Як уже повідомляла прес-служба прокуратури області, податківець вимагав та отримав від підприємця 20 тис. грн.хабара за зменшення виявлених під час перевірки порушень вимог законодавства та сум донарахувань податкових платежів до бюджету.

За результатами досудового розслідування, прокуратура області направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, у якому зібрано достатньо доказів, які викривають головного ревізора-інспектора у вчиненні корупційного злочину,передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

Проте, Тернопільський міськрайонний суд змінив кваліфікацію дій обвинуваченого та визнав його винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 368 КК України, що передбачає більш м’яке покарання за вчинення корупційного злочину.  Вироком суду йому призначено покарання у виді сплати 25 тис. 500 грн. штрафу з позбавленням права обіймати посади в державних органах строком на 3 роки.

Не погоджуючи з цим вироком суду, прокуратура області звернулася з апеляційною скаргою до суду вищої інстанції.

Довідково: Санкція ч.3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна».

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook