Тернопільський «губернатор» просить за тернопільського полковника

18-10-2013.Новини.Економіка.Тернопільський губернатор проситьСлужбою автомобільних доріг у Тернопільській області керуватиме екс-головний податковий міліціонер, полковник міліції, а нині — голова Заліщицької районної державної адміністрації Тернопільської області Олег Барчук. Так вирішив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян.

Про це він сказав у своїй промові 18 жовтня на виїзному засіданні комітету Верховної Ради з питань транспорту і зв’язку. У переліку перемог згадав про будівництво торік трьох асфальтних заводів, один з яких — у Заліщиках.

— За ініціативи Олега Барчука збудований асфальтний завод у Заліщиках, — наголосив В. Хоптян. — Це — перший в Україні асфальтний завод, який працює на альтернативних видах палива. Я веду перемовини з міністерствами з приводу цього призначення.

Злі язики кажуть, що це виробництво належить голові Заліщицької райдержадміністрації Олегу Барчуку. Якщо це так, то буде дуже зручно самому виготовляти асфальт і самому його «закатувати» в дороги області.

Довідково. Асфальтний завод у Заліщиках працює з потужністю 40 тонн асфальту в годину, в середньому здатний забезпечити виробництво до 600 тонн асфальту в добу.

 

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook