Тернопільський депутат Барна знову потрапив в епіцентр політичного скандалу

барнаПрезидентська фракція у Верховній Раді вимагає від Служби безпеки України та Національної поліції розслідувати інцидент, який стався з депутатом від Тернопільщини Олегом Барною біля Верховної Ради 13 липня, пише «Українська правда». Близько опівдня Барну закидали яйцями.

Лідер фракції  БПП  Артур Герасимов стверджує, що кількох депутатів, у тому числі Олега Барну, громадські активісти  не пускали в приміщення парламенту для  голосувати щодо зняття недоторканності з Михайла Добкіна.

«13 липня  під стінами Верховної Ради сталася безпрецедентна подія: група агресивно налаштованих чоловіків здійснила напад на нашого колегу Олега Барну і багатьох інших депутатів. Їх не пускали до зали парламенту, куди вони йшли голосувати за зняття недоторканності», – заявив Герасимов.

На його думку, «організатори чудово знали, що у порядок денний внесено питання про зняття недоторканності, затримання й арешт одіозного політика».

«Барну зупинили, коли він ішов голосувати у залу парламенту. Ми впевнені, що ця акція була організована з метою зірвати голосування і проводилася для нагнітання ситуації в країні…», – заявив лідер фракції БПП.

Читайте також: Голова і спина в яйцях — нардепу, який недавно потрапив у ДТП, знову дісталось (Фото)

За твердженням Герасимова, «ляльководи вчорашнього дійства мають на меті привернути до себе увагу громадян і хоч якось заробити дешевий авторитет».

«Серед кривдників депутата був Сергій Хаджинов – новообраний представник Ради громадського контролю НАБУ, людина, яка має бути взірцем і відстоювати справедливість, під стінами Верховної Ради влаштувала дешеві провокації і політичні замовлення, безпідставно не допускаючи депутатів в залу парламенту для голосування за зняття недоторканності», – заявив він.

«Це неприпустима поведінка, оцінку якій повинні надати не лише відповідні правоохоронні органи та інстанції, колеги по Раді громадського контролю, а й все українське суспільство. Вчора так звані борці з корупцією, псевдопатріоти показали своє реальне обличчя», – додав лідер президентської фракції.

«Фракція партії «Блок Петра Порошенка» звертається до Служби безпеки України та Національної поліції з вимогою негайно почати розслідування цього безпрецедентного факту», – заявив Герасимов.

Читайте також: З’ясувалось, за які слова Олег Барна отримав яйцями по голові (Відео)

У свою чергу, активіст Автомайдану, а нині член Ради громадського контролю Національного антикорупційного бюро Сергій Хаджинов заявив виданню, що в четвер Барна кілька разів проходив через їхній «блокпост».

«Яйця в нього полетіли тільки тоді, коли він почав ображати людей. Він говорив, що присутні – не народ, не його виборці, що він голосує так, як хоче. Він поводився дуже зухвало. Ми приготували яйця як міру прояву народного гніву. Не зеленку, не якісь палки, а просто яйця», – сказав Хаджинов.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook