Тернопільських школярів просять виготовити прості спиртівки для вояків (Відео)

спиртівкиТелеканал TV-4 спільно з Об’єднанням заради громади «Ядро» оголошують акцію.

- Ми звертаємося до школярів і дирекцій тернопільських шкіл. Просимо підтримати бійців на сході, — кажуть журналісти. — Зробити це — неважко.

Читайте також. Тернополяни хочуть зробити бійцям АТО подарунки до Дня святого Миколая (Відео)

Бійцям доводиться жити на передовій у різних умовах і не завжди вони можуть розпалити багаття, аби приготувати собі їжу. Для цього й необхідні спиртівки. Зробити їх можуть власними руками навіть діти. Для цього потрібен звичайний метал і сухий спирт.

- Є звичайний метал 10 на 10 – бляшка. Із цього металу швидкими рухами на передовій боєць робить спиртівку, на якій легко може приготувати собі їсти. От вона вже стоїть, я кладу шматочок спирту і грію собі поїсти, – показує представник Об’єднання заради громади «Ядро» Тарас Білан.

Читайте також. Без жодних порушень збирають допомогу для АТО на вул. Збаразькій у Тернополі – МВС перевірило

Такі спиртівки зручно використовувати, коли бійці не можуть розпалити багаття.

- Далі – дуже просто, це — як конструктор. Можна і так загнути. Тобто, основне, що спиртівка стає рівненькою, не обтяжує руки. До такої спиртівки ми додаємо по чотири шматочки спирту, які герметично запаковані. Один розпакував, щоб сирість інші не натягували, підпалив, – каже Тарас Білан.

- Ось такі формочки я передаю вам. Їх дуже просто зробити, це звичайний хрест. Будь-який учень на уроці трудового навчання може таке зробити. Навіть для подарунка у Свято Миколая підійде – 4 шматки спирту (упаковка з 6 коштує 9 грн) і шматок металу. Це дуже потрібно нашим бійцям, – стверджує Тарас Білан.

Довідково. Усі, хто зацікавиться цією інформацією, можуть звертатися за номером телефону 43-35-24 або ж писати на сайт TV-4. Там нададуть зразок спиртівки і покажуть, як слід їх робити.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook