Тернопільські рятувальники виготовлятимуть решітки — захист від кумулятивних снарядів (Фото, Відео)

осн2Рятувальники-волонтери допомагають українському війську, повідомили в Управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.

Читайте також. У тернопільському виші пройде благодійний ярмарок на підтримку дітей-сиріт

Увага українців і надалі прикута до подій на сході країни, де незважаючи на перемир’я терористичні збройні угруповання не припиняють обстрілів позицій українських позицій. Свідомі громадяни вболівають, переживають і всіма силами допомагають бійцям АТО. Не залишаються осторонь рятувальники, які активно працюють і в тилу і на передовій.

Так, співробітники Тернопільського міського відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області організували виробництво саморобних пічок-буржуйок. Усе — щоб забезпечити наше військо, яке у надзвичайно складних умовах захищає українську землю від загарбників.

- За допомогою цих пічок бійці зможуть не лише обігрітися, зготувати їжу, а й просушити одяг і взуття, — кажуть рятувальники. — А незабаром волонтери розпочнуть виготовлення решіток, що слугуватимуть вітчизняній бронетехніці додатковим захистом від кумулятивних снарядів.

Читайте також. Нагальні потреби бійців АТО озвучили тернопільські волонтери

Таку роботу працівники ДСНС виконують у вільний від служби час, залишаються після чергувань або приходять на кілька годин, коли мають таку можливість. Волонтери відправляють їхні вироби на схід та передають воякам. Ті, в свою чергу, вдячні за підтримку. А рятувальники і надалі продовжують надавати допомогу бійцям АТО, адже, як усі свідомі громадяни розуміють: лише спільними зусиллями можна перемогти ворога.

Софія Левицька   

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook