Тернопільські робітники з ВАТ «ТО «Текстерно» отримали заборговані півмільйона

1321ВАТ «ТО «Текстерно» погасило заборгованість із заробітної плати на майже півмільйона гривень. Про це повідомили в прес-службі регіонального відділення Фонду держмайна України в Тернопільській області.

На перше червня 2017 р. у сфері управління регіонального відділення перебувало три господарські товариства. З них: одне економічно активне господарське товариство із державною часткою у статутному капіталі більше 50 відсотків (ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон» – державна частка в статутному капіталі — 96,13%) та два господарські товариства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство (щодо одного відкрито ліквідаційну процедуру (ВАТ «Бучацький цукровий завод» – державна частка в статутному капіталі – 46,72%, яке перебуває в процесі банкрутства з 20 березня 2001 р., а в процедурі ліквідації з 18 липня 2003 р.) та одне введено в процедуру санації (ВАТ «Тернопільське об’єднання «Текстерно» – державна частка в статутному капіталі — 25% + 1 акція, яке з 11 червня 2003 р. перебуває в процесі банкрутства, а з 16 січня 2014 р. – в процедурі санації)).

Із цих товариств виробничу діяльність здійснюють два : ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон» та ВАТ «Тернопільське об’єднання «Текстерно».

Згідно із статистичною звітністю, наданою цими товариствами, на перше травня 2017 р., заборгованість із виплати заробітної плати в сумі 494,4 тис. грн була у ВАТ Тернопільське об’єднання «Текстерно». На перше червня 2017 р. заборгованість у товаристві повністю погашена.

 

 

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook