Тернопільські депутати ухвалять звернення та бюджет і перейдуть до землі (Відео)

P4240008-nВ орієнтовному порядку денному п’ятдесят п’ятої сесії міської ради — 160 питань.

Нагадаємо, розглянути їх депутати планують сьогодні, 27 січня. Початок засідання — о 9 год. Рішення про скликання сесії оприлюднили на сайті міської ради ще 17 числа.

Читайте також. Безкоштовні обіди у Тернополі — лише для школярів із пільгових категорій (Відео)

Орієнтовний порядок денний – лише табличка із переліком питань і доповідачами — з’явився на сайті 23 січня. Важливих міських справ стосувалися лише 23 перших пункти. Решта – так звані земельні питання: про надання дозволів на складання технічної документації із землеустрою, про передачу безоплатно у власність земельних ділянок, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки тощо.

До речі, одними із найважливіших питань на цій сесії будуть такі: «Про Програму економічного та соціального розвитку міста Тернополя на 2015 рік» і «Про бюджет міста Тернополя на 2015 рік». Нещодавно міський голова Сергій Надал презентував ці документи представникам преси. Тож можете скласти собі враження про це на відео нашого кореспондента.

На третину більше, ніж торік — майже 160 мільйонів гривень отримає цьогоріч галузь житлово-комунального господарства Тернополя.

– Кошти будуть виділені на озеленення міста — 2,3 млн грн, капремонт житлового фонду – 34 млн грн, а це — більше 30 дворів, шляхово-мостового госпаодарства, дороги – 32 млн, завершення реконструкції Набережної – 5 млн грн, об’єктів благоустрою – фасадів, дахів, підвалів, мереж, а також на реконструкцію бульварів Куліша, Вишневецького та завершення робіт на бульварі Д.Галицького, – каже Сергій Надал.

Окрім того, ремонтуватимуть у місті  тротуари, міжквартальні проїзди і вуличне освітлення. З міського бюджету фінансуватимуть і сферу культури, спорту, і соціальну сферу, модернізовуватисмуть транспортну систему міста. Зокрема, планують закупити вісім нових тролейбусів і прокласти нові тролейбусні лінії.

Окрім того, депутати планують ухвалити принаймні два звернення: до Тернопільської обласної державної адміністрації щодо передачі державного майна, яке використовувалось у виборчому процесі та до Верховної Ради України щодо дотримання державної мовної політики при оформленні вивісок.

Довідково. Оприлюднюється орієнтовний порядок денний пленарного засідання п’ятдесят п’ятої сесії Тернопільської міської ради, яка відбудеться 27 січня 2015 року о 09:00 годині в залі засідань (Всього внесено проектів 160)

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook