Тернопільські депутати на забезпечення обороноздатності наших вояків дадуть 800 тис. грн

P7180023-nРічну програму забезпечення обороноздатності військових формувань Тернопільського гарнізону депутати затвердили на черговій сесії міської ради сьогодні, 18 липня.

Загалом на реалізацію програми передбачили 800 тисяч гривень. Уже сьогодні виділили 129 тисяч гривень при внесенні змін до бюджету міста. Доповідав з цього питання Василь Стадник. Підтримали його 47 депутатів.

Читайте також. У Тернополі російські товари обов’язково виділятимуть – прапорцями або окремими полицями (Відео)

- Програма надасть змогу забезпечити у місті стале функціонування військових частин та інших військових формувань і забезпечити відповідний рівень безпеки у місті, — розповідає міський голова Сергій Надал. – Також ми спільними зусиллями вирішимо питання забезпечення транспортом та пально-мастильними матеріалами, матеріально – технічними засобами та засобами індивідуального захисту військових формувань на території міста.

Міський голова додає, що кошти, які виділені на програму, будуть спрямовані на придбання обладнання та інвентарю, засобів зв’язку, предметів індивідуального захисту і самооборони, придбання форменого одягу, засобів спостереження та інших необхідних речей.

Довідково. На засоби індивідуального захисту планують витратити 300 тис. грн, на засоби зв’язку – 90 тис. грн, на технічні засоби – 200 тис. грн. Решта – на паливно-мастильні матеріали та інші потреби вояків.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook