Тернопільські автомайданівці у Дебальцеве були в дитячій лікарні, де немає тепла і ліків (Відео)

дітиАвтомайданівці під час чергової поїздки на передову, в Дебальцеве, побачили в якому жахливому стані перебувають діти в одній з тамтешніх лікарень.

Їх немає в що одягнути, немає чим нагодувати, немає медикаментів і памперсів. Йдеться про дітей, від яких відмовилися батьки. Наразі триває процес документального оформлення.

Читайте також. “Коли наші вояки читають листи, то плачуть як діти”, – волонтер з Тернополя (Відео, Фото)

Представники Української спілки Автомайдан побували в інтернаті в Дебальцево. Поїхавши далі, в лікарні побачили, в яких жахливих умовах перебувають діти, від яких відмовилися батьки.

- Ми не змогли забрати дітей з передової, вивантажили їм матеріальну допомогу. Це були і памперси, і присипки, і медикаменти, яких не було у лікарні. У лікарні немає тепла, дітей немає в що одягнути. Така ж ситуація — у Шахтарську, в Щасті, в Станиці Луганській, – розповідає голова громадської спілки “Українська спілка автомайдан” Андрій Міхайловський. – Наші хлопці обов’язково поїдуть до тих дітей…

Згідно із законодавством, ці діти наразі зареєстровані і закріплені за лікарнею в Дебальцеве. Лікарня не евакуйована, відтак дітей залишили напризволяще.

Читайте також. Активісти у Тернополі не задоволені звільненням Івана Юлика – відбувся пікет під СБУ (Фото)

- Коли ми там були, там почали працювати «Гради». Самі розумієте, цих дітей треба звідти забирати і вивозити, дозволити бути в нашому суспільстві повноцінними громадянами, – вважає Андрій Міхайловський.

“Українська спілка Автомайдан” звернулася до Міністрів Внутрішніх Справ, соціальної політики, аби законодавчо врегулювати це питання і перевезти дітей у безпечне місце. Автомайданівці вже знайшли в Києві дитбудинок, який може прийняти близько 50 дітей.

- Якщо буде така ситуація, що їх треба буде забрати, якщо не вдасться вирішити із державою це питання, ми їх заберемо і привеземо в міністерські кабінети. Це не буде крадіжка, ми будемо фіксувати, як ми забрали дітей, як їх везли. Думаю, якщо така дитина з’явиться біля їхнього кабінету, вони знайдуть спосіб, як її влаштувати, – наголошує Андрій Міхайловський.

Довідково. Більше про поїздку представників Української спілки Автомайдан на схід, дивіться у фільмі телекомпанії TV-4 у вівторок о 20.30.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook