Тернопільська міськрада звернулась із вимогою до Петра Порошенка

IMG_2414-nДепутати на сесії Тернопільської міськради прийняли звернення до Глави держави.

У ньому вони вимагають припинити політичні репресії в Україні.

Як йдеться в заяві, політичні переслідування патріотів є неприпустимими в час, коли організатори бійні на Майдані, а також злочинці минулої влади досі є непокараними. Не притягнуті до кримінальної відповідальності і сепаратисти та посібники російського агресора в Криму та на Донбасі, що однозначно свідчить про відсутність радикальних реформ правоохоронної та судової систем.

Тернопільські депутати засудили безпідставні затримання і арешти членів патріотичних організацій та партій, активістів волонтерського руху та учасників добровольчих підрозділів.

У відповідному зверненні, прийнятому на черговій сесії міської ради, депутати  попросили Президента України та Міністра внутрішніх справ вжити заходів щодо припинення політичних переслідувань націоналістів та сприяти їх негайному звільненню з–під варти.

- Мова йде про те, що якщо ми хочемо бути сучасною європейською і до того ж правовою державою, то у нас не може бути жодних політичних переслідувань. Відповідне звернення було відправлене Президенту України та Міністру внутрішніх справ, — зазначив очільник міста Сергій Надал.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook