Тернопільська міська рада почала реформувати медичні заклади міста

медицинаНа черговій сесії міської ради було прийнято рішення про надання медичним закладам Тернополя статусу комунальних підприємств.

За словами ініціаторів «реформи», це означає, що у своїй діяльності лікарні та поліклініки матимуть можливості для надання більшого переліку медичних послуг та самостійно зможуть затверджувати штатний розпис роботи медперсоналу, щоб надавати якісніші послуги відповідно до потреб пацієнтів.

«Під час реорганізації з усіма працівниками буде підписано новий контракт чи трудовий договір на рік. Ця норма прописана у документі з реорганізації медичних закладів. Більше того, така реорганізація дає колективу більші можливості проводити зміни в організаційній структурі та при здійсненні фінансових операцій», – підсумував міський голова Тернополя.

На думку експертів, зміна організаційно-правової форми з комунальної установи на комунальне підприємство дасть можливість легалізувати неофіційну оплату лікування, у тому будуть зацікавлені керівники цих підприємств. З іншого, на жаль, це може призвести до зростання вартості платних послуг, які сьогодні надаються у лікувальних установах Тернополя.

 


 

 

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook