Тернопільщина вже сплатила понад 2 млрд грн податків

податки -збільшення надходів до бюджетуНа Тернопільщині бюджетні надходження вже подолали двомільярдний рубіж. Про це інформує відділ комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.

З початку року платники податків Тернопільщини до зведеного бюджету сплатили 2 млрд 178 млн грн податків та зборів. Це майже на 432 млн грн більше, як за такий же період минулого року. Виконання прогнозного показника становить 107%,  це повідомив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат.

Зокрема, до державного бюджету за відповідний період забезпечено надходження одного мільярда 163 млн гривень. Порівняно з січнем-вереснем 2014 року надходження збільшились на 251, 6 млн гривень. Місцеві бюджети за відповідний період поповнились на понад мільярд гривень, додатково надійшло135,8 млн грн, що на 180,3 млн грн більше ніж за дев’ять місяців минулого року.

За словами керівника відомства, такий вагомий приріст надходжень обумовлений не лише запровадженням нових податків та перерозподілом існуючих між державним та місцевим бюджетами, а й впровадженням більш ефективних методів аналізу та адміністрування податків.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook