Тернопільщина: спеціалісти розповіли, хто отримає компенсацію за невикористану субсидію

 грНа Тернопіллі понад 131 тис. осіб претендують на компенсацію за невикористану субсидію. Списки на майже 92 тис. осіб уже подані до відповідних органів.

— Компенсацію за невикористану субсидію отримають ті, хто зекономив на газові та електроенергії, що використовувалася для опалення, — пояснює заступник начальника управління соціальних гарантій, начальник відділу державних соціальних допомог департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА Тетяна Козак. — Наголошую: електроенергії, що використовувалася для опалення. У нас таких родин 97.

Як пояснила Тетяна Павлівна, компенсують економію газу й електроенергії не тільки власникам приватних будинків, а й тим, хто живе в багатоквартирних будівлях.

Щодо селян, які не можуть відкрити рахунок у банку, то їм не потрібно перехивати: кошти перешлють на поштове відділення за місцем проживання.

Читайте також: До 1 вересня влада обіцяє виплатити економним українцям майже по 700 гривень

Окрім цього, як наголошують спеціалісти, очікувати, що всім нарахують і виплатять 695 грн (цифра, що часто згадується у поясненнях щодо виплат), не варто. Все залежатиме від кількості зекономлених енергоносіїв. Тож, комусь нарахують 695 грн, а комусь можуть нарахувати й одну гривню.

 


 

 

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook