Тернопільщина: чим переймається громада, в якої бюджет 60 млн (Фото)

1Цьогорічний бюджет Великих Гаїв, що на Тернопільщині, 60 млн грн. Це в сім разів більше, аніж було до утворення громади.

Ще в 2008 році в селі почали будівництво сучасного дитячого садка. Сільський голова Великих Гаїв Олег Кохман зізнається, що це за тодішніх умов було справою надзвичайно складною, бо не вистачало коштів. П’ять років, вісім мільйонів гривень і в 2013 році освітній заклад «Країна дитинства» урочисто відкрили. Сучасна двоповерхова будівля розрахована на 115 дітей, 6 вікових груп.

— Після того як збудували й запустили цей садок, в селі навіть більше народжувати стали, — каже Олег Кохман. – Не розрахували трохи. Розширятися треба. У нас вже на 40 дітей більше, аніж мало б бути за планом. Тому думаємо над будівництвом ще одного корпусу.

Бюджет Великих Гаїв на 2017 рік – 60 мільйонів. Це в 7 разів більше, аніж було утворення громади. Також в рамках децентралізації є можливість брати участь в конкурсі проектів від Державного фонду регіонального розвитку. Тому тепер добудова закладу власними силами – цілком посильне завдання для Великих Гаїв.

ВеликіГаї садок (3)

ВеликіГаї садок (4)

ВеликіГаї садок (5) (1)

ВеликіГаї садок (1)6

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook