Тернопільщина: 2014 рік – Рік Степана Бандери (Відео, Фото)

PC290094-nРоком провідника Організації Українських Націоналістів Степана Бандери стане 2014 рік на Тернопільщині. Таке рішення депутати облради ухвалили 29 грудня просто під час віче «Солідарність проти терору».

Нагадаємо, друге засідання 48-ї сесії облради розпочалося у сесійній залі із запізненням – не об 11 годині, як анонсувалося, а близько 12-ї. Голова облради — свободівець Василь Хомінець кілька разів оголошував реєстрацію депутатів, аж поки на табло не висвітлилася цифра 60. «Плюс» один із депутатів голосував рукою (загалом у складі ради – 120 депутатів, тож присутньою на засіданні має бути бодай половина + 1 – прим.). Це дало формальну можливість відкрити засідання, хоча троє регіоналів були із цим не згодні. Тож у залі мало не дійшло до бійки.

Врешті пан Хомінець оголосив перерву у засіданні і закликав депутатів йти на віче – на Театральний майдан. Там обранців краян перереєстрували у фойє театру (див. фото – прим.). І подальше засідання вже відбувалося біля драмтеатру, посеред натовпу тернополян.

Зачитав рішення облради «Про проголошення 2014 року в Тернопільській області Роком провідника Організації Українських Націоналістів Степана Бандери» депутат-свободівець Назар Яворський.

- Департаменту фінансів Тернопільської ОДА передбачити у 2014 році фінансування затверджених заходів із відзначення Року Степана Бандери, — озвучив він текст рішення під овації присутніх на віче тернополян.

Читайте також. У Тернополі є своя “йолка” – обмотана колючим дротом (Фото, Відео)

- Беручи до уваги прийняте рішення, просимо доручити обладміністрації розробити та подати план заходів із відзначення в краї Року Степана Бандери, — оголосили на віче.

Окрім того, в рішенні йдеться: «рекомендувати департаменту освіти і науки ОДА організувати проведення годин мужності у загальноосвітніх, середніх, спеціалізованих та вищих навчальних закладах з метою вшанування провідника Організації Українських Націоналістів Степана Бандери».

До речі, рішення про проголошення Року Степана Бандери та ще двох (про це — згодом) облрада начебто підтримала одностайно. Коли ж кореспондент ІА «7 Днів-Україна» запитав у керівника лічильної комісії – Михайла Тимошика, скільки саме депутатів зареєструвалися на засідання, він відповісти не зміг. Сказав, що «реєстрація ще не завершена, депутати підходять». Отже, легітимність прийняття рішення можна поставити під сумнів.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook