Тернопілля робитиме все, аби дати туристу те, чого він шукає (Фото)

zbarazhУ Національному заповіднику «Замки Тернопілля» відбувся 3 березня «круглий стіл» з питань покращення туристичного обслуговування та збільшення кількості туристів у регіоні.

Усе — з метою налагодження співробітництва з органами місцевої влади, державними та приватними структурами, напрацювання нових підходів до розвитку туристичної індустрії.

Читайте також. Усе про чудотворні ікони Тернопілля — в одному буклеті (Фото)

Участь у засіданні взяли заступник директора департаменту — начальник управління розвитку туристичної інфраструктури департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму обладміністрації Назар Яворський, голова райадміністрації Юрій Горайський, гендиректор Національного заповідника «Замки Тернопілля» Анатолій Маціпура, представники туроператорів області та ЗМІ.

Учасникам засідання запропонували низку відеоматеріалів про замках Тернопілля, де кожен з представників туристичної галузі озвучив проблемні питання, сильні та слабкі сторони туристичних об’єктів і маршрутів до цих об’єктів.

Читайте також. Як зробити Тернопілля пізнаваним — радилися з бізнесменами і студентами (Фото)

- Кожен край є по-своєму привабливим та унікальним, починаючи з національних традицій і до туристично-атракційних принад, тому важливо докласти максимально зусиль, щоб стати унікальними, впізнаваними не лише серед відвідувачів з різних регіонів України, а й для іноземних туристів, слід запозичувати європейський досвід у розбудові туристичної індустрії навколо об’єктів історичного туризму, створити туристичні кластери та розробити якісний туристичний продукт, що продаватиметься, — каже Назар Яворський.

Голова райадміністрації Юрій Горайський наголосив, що тільки активність органів влади, громадськості і представників бізнесу дасть позитивні результати, які стануть поштовхом для збільшення туристичних потоків.

Читайте також. Держава повинна дотримуватися законодавства щодо збереження пам’яток, наполягають у Тернополі

Генеральний директор Національного заповідника «Замки Тернопілля» Анатолій Маціпура запевнив, що вони відкриті для нових ідей і готові співпрацювати з представниками туристичного бізнесу. Він зазначив, що наразі триває робота із розробки заходів, що сприятимуть покращенню туристичної діяльності в заповіднику.

- У приміщенні замку запланували проводити тематичні уроки з історії, народознавства та краєзнавства, майстер-класи з писанкарства, ткацтва та гончарства. Проводитимуть і нічні екскурсії, і виїзні церемонії, — наголосив Анатолій Маціпура. — Уже шиють нові костюми для працівників заповіднику, готують органний зал, що в замку. Його здаватимуть в оренду для проведення конференцій та «круглих столів». Натомість підземелля Збаразького замку планують облаштувати під кав’ярню. Ми готові розвиватися та змінюватися, щоб відповідати тим критеріям і стандартам обслуговування, які шукає сучасний турист.

Учасники засідання обмінялися своїми ідеями та обговорили низку пропозицій, націлених на розвиток туристичної галузі краю: розвій внутрішнього туризму, збільшення туристичних потоків, покращення якості туристичного обслуговування та залучення іноземних туристів у наш край.

Софія Левицька 

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook