Тернопілля: звернулися за компенсацією 583 сім’ї, відмовили – 165

2Близько 1000 сімей переселенців отримують на Тернопіллі щомісячну допомогу, повідомив сайт ОДА.

Субсидії на житлово-комунальні послуги (станом на 01.12.2014 р.) у Тернопільській області отримували 19108 сімей, субсидії на тверде паливо та скраплений газ — 4340.

Читайте також. Охочих побільшало: документи на субсидію подали близько 4 тисяч тернополян (Відео)

Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Вадим Боярський на засіданні колегії департаменту, яке провели 30 грудня. Участь у засіданні взяв виконувач обов’язків голови ОДА Іван Крисак.

- У важкий для нашої держави рік, ви не залишилися байдужими до проблем жителів області, проявляєте професіоналізм і людяність у ставленні до соціально-незахищених верств населення, — наголосив пан Крисак. — Цьогоріч перед нами постало завдання надати допомогу вимушеним переселенцям зі східних областей, ви гідно виконали це завдання.

Читайте також. Компенсацію на Тернопіллі просили 198 сімей, але отримали наразі лише 93

Станом на 26.12.2014 р. в області за призначенням компенсації звернулася 821 сім’я. Найбільшу кількість звернень зафіксували у Збаразькому, Бучацькому, Заліщицькому, Тернопільському та Гусятинському районах. Про це повідомив заступник директора департаменту соціального захисту населення Володимир Івахов.

- Із загальної кількості сімей, які звернулися за компенсацією, призначили компенсацію – 583 сім’ям (71%), відмовили – 165 (20%), матеріали про призначення компенсації 73 сім’ям перебувають на розгляді, — каже він. — Основні причини відмови – це перевищення середньомісячного сукупного доходу сімей встановленого прожиткового мінімуму для сім’ї.

Читайте також. Основний споживач газу на Тернопіллі – населення, яке і борги має, і економити не готове (Відео)

За призначенням пільг, житлових субсидій, компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг активно звертаються тимчасово переселені громадяни. Відтак (станом на 24.12.2014 р.) до органів соціального захисту населення області за призначенням різних видів державних допомог звернулось 196 громадян України, які переселились на територію Тернопільської області з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

- Загалом 1038 сімей звернулися за призначенням щомісячної адресної допомоги, 995 сім’ям зазначений вид допомоги призначили, — пояснив Володимир Івахів. — Відмовляють у призначенні допомоги у випадку наявності у володінні членів сім’ї тимчасово переміщених осіб житлових приміщень, розташованих у регіонах, інших, ніж тимчасово окупована територія та райони проведення АТО та наявності депозитних банківських рахунків, кошти на яких значно перевищують прожитковий мінімум, встановлений для працездатних осіб.

Довідково. За даними Міжвідомчого обласного координаційного штабу (відповідно до інформації Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області), станом на 24 грудня 2014 року з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на територію області прибули та тут розміщені 2435 осіб.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook