Тернопілля: залишилося затвердити бюджети міст районного значення, селищ і сіл

Іван Крисак

Іван Крисак

На Тернопільщині вже ухвалили понад 85% місцевих бюджетів.

Про це повідомив виконувач обов’язків голови Тернопільської обладміністрації Іван Крисак під час селекторної наради під керівництвом Першого заступника Глави Адміністрації Президента України Віталія Ковальчука, що відбулася сьогодні, 9 лютого.

Читайте також. Туристичний логотип стане основою при розробці бренду Тернопільської області

- На Тернопільщині прийняли 539 бюджетів. Районні бюджети є всі, залишилося затвердити лише бюджети міст районного значення, селищ і сіл, — констатував Іван Крисак.

Як повідомив заступник Міністра фінансів України Ігор Уманський, в Україні завершили формування 95% бюджетів. Під час селекторної наради обговорили також впровадження змін до бюджетного та податкового законодавства, торкнулися і питань інформаційної політики, повідомив сайт ОДА.

За словами радника Голови Адміністрації Президента України Наталії Букевич, важливою є політика інформаційного голосу на регіональному рівні.

Читайте також. За 20 днів проведення мобілізації Тернопільська область на 50% виконала план

- Ми прагнемо і будемо реалізовувати інформаційну політику, що сприятиме розумінню суспільством спільної відповідальності за долю реформ, яка консолідує суспільство, незалежно від місця проживання, прогресивного розвитку країни, — наголосила Наталія Букевич.

Торкнулися під час селекторної наради і питань мобілізації. За словами першого заступника глави Адміністрації Президента України Віталія Ковальчука, не усі області зуміли виконати завдання. Тернопільщина — серед них. Рівень оповіщення у нашому регіоні становить 83%. Натомість в Україні оповістили 93% особового складу.

- Ви несете персональну відповідальність за виконання Указу Президента «Про часткову мобілізацію». Це перше завдання, яке стоїть перед нами. Якщо ми зараз не станемо на захист України, то захищати не буде кого, — наголосив Віталій Ковальчук.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook