Тернопілля: за тиждень виявили 63 «нелегали» — ці люди отримували зарплати «у конвертах»

грошіПрацівники Головного управління ДФС у Тернопільській області виявили у цьому році 883 необлікованих найманих працівника.

Сума виплачених зарплат «у конвертах» їм становила 228,7 тисяч гривень. Тільки за минулий тиждень виявили 63 таких «нелегали», повідомили у Відділі комунікацій ГУ ДФС у Тернопільській області.

Читайте також. Тіньовий ринок праці: виявили 130,5 тис грн, виплачених на Тернопіллі «у конвертах»

За встановлені порушення трудового законодавства до органів прокуратури передали 32 справи та 28 справ – до інспекції праці. До бюджету сплатили 37,8 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.

- У результаті проведених заходів в області з 617 громадянами роботодавці оформили трудові договори, що становить 70% від кількості виявлених не облікованих найманих працівників, каже начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат.

Довідково. Мінімальна зарплата, сума якої наразі становить 1214 грн, є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізосіб, які використовують працю найманих працівників.

Софія Левицька

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook