Тернопілля втратило на Майдані чотирьох своїх синів

устим-nНовітній український Герой Устим Голоднюк загинув в Києві внаслідок вогнепального поранення в голову.

Трагедія сталася 20 лютого,підтвердили у прес-службі Тернопільської обласної організації ВО «Свобода», адже юнак був прихильником цієї політсили. На Майдані він боровся за волю свого народу пліч-о-пліч із побратимами.

Читайте також. Тернопіль: співчуття рідним і близьким Олександра Капіноса (текст інтерв’ю 2012 р.)

19-річний Устим — родом із Збаража. На Майдані — з 30 листопада 2013 р. Тобто відтоді, як «Беркут» розігнав Євромайдан зі студентами на Майдані Незалежності. Не поїхав звідти Устим і тоді, коли люди почали гинути від куль. Саме 20 лютого юнак домовився з батьком, що той відвезе його додому, аби трохи перепочити. Дві наступних години до зустрічі з батьком Устим не дожив. Куля снайпера влучила в голову. Хлопця разом із іншими пораненими принесли до медпункту в готелі «Україна», але врятувати його не змогли.

Читайте також. За душі Капіноса, Голоднюка та інших, убитих на Майдані, у Тернополі моляться зі сльозами (Фото)

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» та вся Тернопільщина, у тому числі ІА «7 Днів-Україна» сумує з приводу непоправної втрати. Усі висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким Героя.

Довідково. Уже троє жителів Тернопілля загинули на Майдані у Києві: Олександр Капінос (Кременеччина, 30 років), Устим Голоднюк (Збараж, 19 років) і Назар Войтович (студент Кооперативного технікумі, на момент загибелі – неповнолітній). Є серед загиблих і ті, хто народився на Тернопіллі, але тут не проживав. Скажімо, Ігор Костенко — уродженець Бучацького району, із села Зубрець. Найповніший список загиблих станом на ранок 21 лютого можна знайти на сайті espreso.tv.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook