Тернопілля торгувало з Ватиканом

казан з грошимаСеред 88 країн світу, з якими торгувала Тернопільська область цього року, — Ватикан, Індія, Єгипет, Швейцарія.

У січні — квітні 2017 р. експорт та імпорт товарів краю відповідно 118 млн дол. США та 104,3 млн дол. Порівняно з таким самим періодом торік експортували на 30,3%, імпортували — на 33,9% більше. Область продала товарів на 13,7 млн дол більше, аніж купила.

— Основним нашим торговим партнером як в експорті, так і в імпорті була Польща, — каже заступник начальника головного управління статистики в області Галина Романик. — Вагомі обсяги експортних поставок здійснювалися до Білорусі, Ватикану, Індії, Єгипту, Швейцарії, Португалії, Ізраїлю, імпортних надходжень — з Німеччини, Китаю, Литви, Італії, Угорщини та Швейцарії.

До країн Європейського Союзу експортували 60,3% від загальнообласного обсягу експорту, імпортували 82,6% від загальнообласного обсягу імпорту. В основному торгували механічними та електричними машинами, продуктами рослинництва, полімерними матеріалами, пластмасами й виробами з них, живими тваринами.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook