Тернопілля: поліпшити життя людей у селі можна за кошти гранту — 200 000 грн

MonsantoНеприбуткові організації Тернопілля можуть взяти участь у програмі соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього», повідомив сайт ОДА.

Компанія «Монсанто Україна» оголосила черговий конкурс грантів. Програма соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього» спрямована на поліпшення життя людей у сільській місцевості шляхом згуртування громад, підвищення громадської свідомості та соціальної активності для вирішення місцевих проблем.

Читайте також. Тернопілля: схід України нині захищають 18 хлопців із Хоросткова (Відео)

Пропозиції проектів, що спрямовані на розвиток громад у сільській місцевості, приймають за такими напрямами:
- освітні програми для сільської місцевості, зокрема підтримка шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів;
- підтримка програм зі сталого розвитку середовища громади, у тому числі підтримка програм з енергоефективності, доступу до чистої води, підтримка центрів для людей з особливими потребами, та забезпеченні інших місцевих потреб;
- підтримка розвитку соціального підприємництва за рахунок проведення тренінгових програм та програм професійної освіти.
- відбір пропозицій проектів здійснюють у два етапи: на першому — про проект подають коротку інформацію українською мовою, на другий (після початкового відбору Наглядовою Радою проекту) — докладніша інформація англійською.

Читайте також. Майже 14 тис. жителів Тернопілля у 2014-му вперше поставили діагноз “гіпертонічна хвороба”

Подання заявок (укр. мовою – прим.) на перший етап — до 31 грудня 2014 р. Остаточне рішення про отримувачів грантів оголосять 1 червня 2015 р. Максимальний розмір гранту – 200 000 грн.

Довідково. Основа діяльності «Монсанто» — співпраця з громадами. Здійснення масштабних освітніх програм, зокрема, у сферах природничих наук і сільського господарства; надання численних дослідницьких грантів для молодих науковців; співпраця з органами державної влади, громадськими та правозахисними організаціями, для сталого розвитку сільського господарства. Для додаткової інформації відвідайте сайт: http://www.monsanto.com/global/ua/ourcommitments/pages/corporate-giving.aspx

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook