Тернопілля: перевірок провели на 7% менше, а порушень знайшли більше

P1210022-nЗа рахунок контрольно-перевірочної роботи до бюджету Тернопілля надійшло 7,3 млн грн.

Про це повідомили у Відділі комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Читайте також. Тернопільський район: з акціонерних товариств стягнуть 34 000 грн

Цього року контрольно-перевірочні заходи органів фіскальної служби області спрямовували лише на тих суб’єктів господарювання, діяльність яких має ознаки ризиків несплати або сплати податків у неповному обсязі.

Кількість перевірок за два місяці поточного року, порівняно з відповідним періодом минулого року, зменшилась на понад 7%. Зокрема, торік провели 91 контрольно-перевірочний захід, а цього року – 85. Проте завдяки зменшенню кількості перевірок вдалося досягнути їх більшої якості та ефективності. Тож сума донарахованих сум підрозділами податкового та митного аудиту не зменшилася, а навпаки — збільшилася.

Читайте також. Підволочиський район: дітям-сиротам повернули 3 га землі, вартістю майже 70 тис. грн

Зокрема, якщо за підсумками січня-лютого 2014 року вона становила понад 5 млн грн, то за аналогічний період цього року – вже 14,4 млн грн. Рівень узгодженості сум донарахованих за результатами проведених у 2015 р. перевірок становить 61%. Натомість сума зменшених збитків за два місяці становить 24,7 млн грн.

На Тернопільщині за результатами проведених впродовж січня-лютого контрольно-перевірочних заходів до державного бюджету забезпечили надходження 7,3 млн грн, що на понад півмільйона гривень більше, ніж за відповідний період минулого року.

Софія Левицька  

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook